Dy konkurrentët e ‘Përputhen +40’ dalin zbuluar: Bashkëjetojnë prej kohësh

Mediale Vip

Dy konkurrentët e ‘Përputhen +40’ dalin zbuluar: Bashkëjetojnë prej kohësh

Më: 15 maj 2021 Në ora: 09:23
Lindita, Ndriçimi

Dy ndër konkurrentët e Përputhen +40 janë Ndriçimi dhe Lindita të cilët kanë shprehur pëlqim për njëri-tjetrin në takime, por po njihen dhe me të tjerë.

Mirëpo, gjërat nuk janë ashtu siç duken në ekran.

Sipas mediave dyshja e lartpërmendur njihen jashtë emisionit, madje bashkëjetojnë prej kohësh jashtë kryeqytetit.

Kujtojmë se Lindita është futur në emision duke u shprehur se kishte ardhur nga Italia për të njohur Ndriçimin, pasi e kishte tërhequr që nga ekrani.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat