Urimi i çdo viti i Getit për Marinën i lë të gjithë pa fjalë

Mediale Vip

Urimi i çdo viti i Getit për Marinën i lë të gjithë pa fjalë

Më: 17 maj 2021 Në ora: 12:38
Getoar Selimi dhe Marina Vjollca

Në minutat e para të ditës së sotme nuk ka munguar urimi nga njeriu i zemrës për moderatoren e ëmbël, Marina Vjollca, e cila sot feston 31-vjetorin e saj.

Me një foto të partneres, Getoari ka uruar partneren e tij, ashtu siç e do tradita e çdo viti tashmë.

“Disa njerëz lexojnë libra dhe histori për të gjetur kuptimin e dashurisë. Gjithçka më duhet të bëj është të shoh në sytë e tu. Gëzuar ditëlindjen bashkëshortja ime e dashur”, ka shkruar reperi në foton e Marinës.

Kur bëhet fjalë për më të dashurëne tij, Selimi zgjedh përherë fjalët më të veçanta dhe të ndjera duke zbuluar tek ndjekësit një anë tjetër të tij, të cilën i ndodh ta shohin rrallëherë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat