Erxhina ndan momente me djalin

Mediale Vip

Erxhina ndan momente me djalin

Më: 15 qershor 2021 Në ora: 20:59
Erxhina

Erxhina Ismajli është fytyrë e njohur që nga dita kur ka kurorëzuar dashurinë me Milotin.

Ajo me veprimet e shumta që bën, shumë herë qëndron aktive në mediat rozë.

Duke u njohur për stilin e veçantë që ka, Erxhina në çdo kohë shkëlqen dhe duket bukur.

Këtë herë, ajo ndau një selfie të bukur bashkë me të birin.

Buzëqeshja e tyre tregon dashurinë që kanë për njëri tjetrin.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat