Dua Lipa pozon për magazinën e njohur

Mediale Vip

Dua Lipa pozon për magazinën e njohur

Më: 15 qershor 2021 Në ora: 23:29
Dua Lipa

Këngëtarja krahas punës në projekte muzikore arrin të jetë e suksesshme edhe në mënyra tjera.

Dhe, Dua Lipa së fundmi njoftoi se ka pozuar për revistën e njohur.

Përmes një postimi në Instagram, Dua ndau fotografi e cila u shfaq e veshur me një stil jo edhe të zakonshëm.

Po ashtu, edhe veshja e saj ishte për tu komentuar e cila e kishte prezantuar këngëtaren në një stil krejtësisht të ri.

” @032c cover story by @jordan_hemingway ? styling @marcgoehring”, shkroi Dua në përshkrimin e postimit.

Ndryshe, këngëtarja ditën e djeshme ka festuar dy vjetorin e lidhjes së saj me Anwar Hadid.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat