Loredana viziton muzeun e “Louvre”

Mediale Vip

Loredana viziton muzeun e “Louvre”

Më: 16 qershor 2021 Në ora: 14:06
Loredana Zefi

Loredana ka bërë një vizitë në Paris.

Loredana Zefi së fundi ka udhëtuar në Paris, ku po viziton edhe disa prej pikave më të famshme në atë vend.

Me anë të disa fotografive, rep-artistja ka bërë të ditur se gjatë ditës së sotme ka vizituar muzeun e “Louvre” në Paris.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Loredana (@loredana)

Ajo solli imazhe të shumta të realizuara brenda muzeut, ndërsa sipër fotove shkroi “Unë dhe muzeu”.

Loredana kishte veshur një palë pantallona prej lëkure, ndërsa sipër po mbante një këmishë, të kombinuar me një çantë të gjelbër.

Vizita e Loredanës vjen pak kohë pasi lansoi duetin me Mozzik, i cili është mirëpritur nga publiku. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat