Getinjo së shpejti me këngën e parë për vitin 2021

Mediale Vip

Getinjo së shpejti me këngën e parë për vitin 2021

Më: 16 qershor 2021 Në ora: 16:39
Getinjo

Reperi sapo ka zbuluar se shumë shpejt do e lansojë projektin e ri muzikor.

Përmes një imazhi të publikuar nga makina e tij, Getinjo ndau pak nga teksti i këngës në përshkrimin e postimit.

Rep-artisti, postoi një fotografi nga makina derisa shihet duke mbajtuar para në duar dhe siç duket kënga do jetë temë nga eksperienca e jetës së tij.

“Gjithqka kom bo per pare po e di qe eshte e keqe, parja m’shtini me nejt me njerz qe i kom vesvese” Coming soon”, ka shkruar Getinjo.

Ndryshe, ky do jetë projekti i parë muzikor i tij për këtë vit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat