Luana Vjollca prap në një udhëtim tjetër

Mediale Vip

Luana Vjollca prap në një udhëtim tjetër

Më: 16 qershor 2021 Në ora: 18:14
Luana Vjollca

Moderatorja shqiptare zbuloi se po fillon një udhëtim.

Përmes një imazhi të publikuar në storien e saj në Instagram, ajo siç duket është nisur për në pushime.

E veshur me një veshje me ngjyrë të zezë, vendosur syze dhe një kapelë, Luana Vjollca tha se mezi po pret të nis udhëtimin e saj.

Megjithatë, nuk zbuloi detaje tjera se ku ka vendosur të niset derisa iu bëri edhe pyetje ndjekësve të saj, duke shkruar: “Ku”?

Ndryshe, së fundmi Luana Vjollca është komentuar për prezantimin e show-t televiziv, Big Brother mirëpo moderatorja Arbana Osmani u raportua se ka fituar rolin si moderatore.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat