Granitin në ndeshjen me Italinë e përkrahë edhe Leonita

Mediale Vip

Granitin në ndeshjen me Italinë e përkrahë edhe Leonita

Më: 16 qershor 2021 Në ora: 22:16
Leonita dhe Granit Xhaka

Sonte është duke u zhvilluar ndeshja e Zvicrës me Italinë në kuadër të Europa Ligës.

Si përfaqësues i Kombëtares së Zvicrës në fushë është edhe futbollisti shqiptar, Granit Xhaka.

Dhe, natyrisht se lojën nga shtëpia është duke e përcjellur bashkëshortja e tij, Leonita.

Ajo ka ndarë imazhe të futbollistit derisa i ka dedikuar disa fjalë dashurie dhe i ka uruar fat.

Ndryshe, sapo ka nisur pjesa e dytë e lojës e cila është në favor të Italisë me rezultat 2-0.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat