Lansohet kënga “Margarita” nga Binjakët Romeo e Donald

Mediale Vip

Lansohet kënga “Margarita” nga Binjakët Romeo e Donald

Më: 17 qershor 2021 Në ora: 18:51
Binjakët Romeo e Donald

Binjakët erdhën me këngë të re.

Një projekt i ri sapo është publikuar në estradë dhe erdhi nga Romeo e Donald Veshaj.

Bëhet fjalë për këngën “Margarita”, të cilën binjakët e sollën të vizualizuar edhe me klip nga “Max Production”.

Për tekstin e këngës u kujdesën Donald e Romeo Veshaj, Getinjo dhe Alban Kondi, mix/masterin e bëri Marenglen Boja, kurse beatin Alban Kondi e Fabian Bisha.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën “Margarita” na binjakët Romeo e Donald Veshaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat