Fjolla ndan momentin nga kanagjegji

Mediale Vip

Fjolla ndan momentin nga kanagjegji

Më: 18 qershor 2021 Në ora: 14:47
Fjolla me burrë

Fjolla Krasniqi nuk po ndalet duke publikuar momente nga kanagjegji dhe dasma e saj.

Për ndjekësit e saj këngëtarja po publikon disa sekuenca duket treguar se sa bukur është kombinuar në ditën më të rëndësishme të jetës.

Duke i respektuar traditat tona, ajo nuk ka lënë edhe veshjet me ari duke shkëlyer si nuse.

Këtë herë, në storien e saj Fjolla ndau momentin duke vallëzuar në dallam të arit.

Shikojeni sa bukur duket.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat