Melinda Ademi njofton fansat për këngën e radhës

Mediale Vip

Melinda Ademi njofton fansat për këngën e radhës

Më: 20 qershor 2021 Në ora: 09:42
Melinda Ademi

Këngëtarja njoftoi fansat e saj.

Përmes një imazhi të publikuar në storie në Instagram nga studio, Melinda shtoi dyshime se po përgatit diçka të re.

Ajo ndau pamje të mikrofonit derisa shkroi edhe një përshkrim se ka dashuri të madhe ndaj studiove muzikore.

“I dua studiot”, shkroi Melinda në mbishkrimin e postimit.

Kujtojmë se, “Qa din ti” është projekti i fundit muzikor i lansuar nga Melinda dy javë më parë dhe deri më tani ka arritur 4 milion shikime.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat