​Catherine Zeta-Jones është e shqetësuar për burrin e saj

Mediale Vip

​Catherine Zeta-Jones është e shqetësuar për burrin e saj

Më: 20 qershor 2021 Në ora: 23:28
​Catherine Zeta-Jones dhe Michael Douglas

Aktori i vitit përpiqet të mbulohet duke veshur kapele dhe këmisha me jakë.

Para se të martohej me Catherine Zeta-Jones, Michael Douglas pranoi se ai iu nënshtrua një operacioni plastik, posaçërisht për heqjen e fytyrës.

Ai e shtrëngoi fytyrën në vitin 2000 dhe që nga ajo kohë, me sa duket, ai nuk është ndalur me trajtime.

Sipas burimeve pranë çiftit, mjeku sugjeroi që do të ishte e mençur të ndalohej përgjithmonë operacioni plastik për arsye sigurie, pasi ai është 76-vjeç.

Catherine thuhet se është e shqetësuar pasi Douglas dëshiron t'i nënshtrohet operacioneve të reja shtrënguese të fytyrës, ndërsa ajo e inkurajon të pranojë plakjen natyrore.

Douglas është 'padyshim i vetëdijshëm për moshën e tyre dhe po përpiqet ta mbulojë atë duke veshur kapele dhe këmisha me jakë'.

Deri vonë, aktorja pohoi se një kirurg kozmetik nuk iu afrua kurrë fytyrës së saj, dhe se ajo kurrë nuk përdori botoks. Sekreti i rinisë së saj, pretendon ajo, është vaji i arganit dhe shumë ujë që ajo pi.

“Nëse operacionet ju bëjnë të lumtur, kush jam unë që them se është gabim,” tha ajo dikur, dhe tani frikësohet se operacionet e mëtejshme mund të dëmtojnë burrin e saj.

Sipas mediave amerikane, Michael nuk është ndjerë mirë ditët e fundit, kështu që kohët e fundit në shtëpinë e tyre në Irvington, Nju Jork, ishte e nevojshme ndihma e policisë dhe e ndihmës së shpejtë.

Njerëzit brenda shtëpisë ishin të shqetësuar për shëndetin e Michael, pasi ai po sillej çuditshëm dhe mendonte se kishte nevojë për kujdes mjekësor.

Duke marrë parasysh që dikur luftoi me kancerin e fytit, dhe kishte situata kaq të vështira, shëndeti i aktorit të njohur nuk është në gjendjen më të mirë.

Tani miqtë janë të shqetësuar se ai nuk do t’i kthehet më alkoolit, nga i cili u detyrua të hiqte dorë që nga viti 1992.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat