Jessie J zhvishet para pasqyrës

Mediale Vip

Jessie J zhvishet para pasqyrës

Më: 23 qershor 2021 Në ora: 11:38
Jessie J

Jessie J u zhvesh pak ditë pasi publikoi këngën e re.

Këngëtarja e njohur Jessie J pas një pauze të gjatë në muzikë, është rikthyer me një këngë të re.

“I want love”, mban titullin kënga e re e këngëtares, e cila u publikua e shoqëruar edhe me një videoklip.

Pak ditë pasi solli këngën e re, artistja publikoi foto vetëm me të brendshme në pjesën e poshtme, kurse sipër nuk mbante veshur as reçipeta.

Ajo kishte mbuluar gjoksin me anë të duarve, ndërsa thotë se ndjehet e fuqizuar dhe se kishte një moment qetësie me veten.

Image

“Kisha një moment me dashuri/qetësi dhe disa biseda të sinqerta me veten dhe trupin tim këtë mëngjes. Ndihem e fuqizuar”, shkruan Jessie J.

Kujtojmë se kënga “I want love” deri tani ka marrë mbi 1 milion klikime në kanalin YouTube.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat