Sindi: “Olsa më mbajti se sillja klikime”

Mediale Vip

Sindi: “Olsa më mbajti se sillja klikime”

Më: 16 korrik 2021 Në ora: 12:18
Sindi

Sindi Loci padyshim ishte nga konkurrentet më të zhurmshme të “Për’puthen”.

Ish-konkurrentja ishte shkaktare dhe pjesë e debateve të mëdha në studio me konkurrentët por edhe me Arjan Konomin.

Debatet kishin degraduar deri në atë mënyrë sa për herë të parë produksioni u detyrua të organizojë takim mes saj dhe opinionistit për t’i “ulur gjakrat” dhe sqaruar gjërat por pa rezultat.

E për këto situata të krijuara duket se Sindi nuk ndjehet aspak keq madje konsideron se i solli përfitime produksionit.

“Mendon se Olsa të ka mbajtë më shumë në program sepse je dinamike dhe në këtë mënyrë rriteshi klikimet?”, ishte pyetja që një ndjekës ia bëri ish-konkurrentes, e cila e aprovoi një gjë të tillë.

“Normal, debatet e mia shkonin deri në 1.7 milionë views. Mos të flasim për komentet 300 mijë vetëm në Instagram”, është përgjigjur Sindi.

Ndryshe konkurrentja ka deklaruar se pas daljes është në lidhje dashurie por që dëshiron ta mbajë sekret.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat