Elita Rudi fillon palestrën

Mediale Vip

Elita Rudi fillon palestrën

Më: 22 korrik 2021 Në ora: 23:04
Elita Rudi

Moderatorja e bëri publike përmes rrjeteve sociale.

Ajo ndau pamje nga palestra derisa shihej e veshur me veshje sportive.

Elita Rudi, ka postuar një fotografi para pasqyrës teksa zbuloi se ka vendosur t’i heq kilogramët e tepërt.

Kujtojmë se, bukuroshja brune është bërë nënë për herë të dytë duke lindur një vajzë së cilës i ka vendosur emrin Bota.

Ndryshe, Elita dhe Gjiko janë prindër të dy fëmijëve.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat