Ryva Kajtazi gati për dasma

Mediale Vip

Ryva Kajtazi gati për dasma

Më: 25 korrik 2021 Në ora: 19:10
Ryva Kajtazi

Sezoni i dasmave ka filluar.

Pas një viti pauzë për shkak të pandemisë famëkeqe tanimë artistët tanë janë rikthyer me koncerte, mbrëmje e dasma.

Edhe Ryva Kajtazi si shumë kolegë të saj ka filluar aktivitetin e saj me projekte, ahengje e dasma.

Së fundmi këngëtarja është shfaq veshur në një fustan unik dhe e rregulluar për mrekulli.

Përndryshe, “Kce moj qikë” është projekti që Ryva e solli para pak ditësh në bashkëpunim me Meti Malokun.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat