“Urime ditëlindja dashni”, Ermira e uron Goldin për ditëlindjen e 35-të

Mediale Vip

“Urime ditëlindja dashni”, Ermira e uron Goldin për ditëlindjen e 35-të

Më: 28 korrik 2021 Në ora: 10:59
Ermira dhe Gold Ag

Rep-artisti sot feston ditëlindjen e 35-të.

Dhe, natyrisht se ai mori një urim nga bashkëshortja e tij, Ermira.

Përmes disa imazheve të bukura familjare ajo ka zgjedhur t’i bëjë urimin.

Image

“Urime ditëlindja dashni”, ka shkruar Ermira Shkodra në postimin dedikuar Goldit derisa ka publikuar edhe disa fotografi tjera.

Image

Ndryshe, çifti janë prindër të një djali.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat