Pop Smoke dhe Dua Lipa publikojn në YouTube “Demeanor “

Mediale Vip

Pop Smoke dhe Dua Lipa publikojn në YouTube “Demeanor “

Më: 29 korrik 2021 Në ora: 18:52
Dua Lipa dhe Pop Smoke

Ditën e djeshme, këngëtarja njoftoi se ka bashkëpunuar me reperin.

“Demeanor “, mban titullin projekti muzikor i Duas i cili tashmë është në YouTube.

Artistja e njohur me famë botërore e cila po pushon këto ditë në Shqipëri ndau një pjesë të këngës në rrjetet e saj sociale duke njoftuar fansat se tashmë mund të dëgjohet në platforma të ndryshme.

Dua Lipa, falënderoi të gjithë atë që e kanë ndihmuar në realizimin e këtij projekti muzikor.

Ndryshe, ajo po e vazhdon qëndrimin e saj tash e disa ditë në Shqipëri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat