Martohet ylli i serisë "Emily in Paris"

Mediale Vip

Martohet ylli i serisë "Emily in Paris"

Më: 8 shtator 2021 Në ora: 18:47
Lily Collins dhe Charlie McDowell

Lily Collins (32) ylli i serisë "Emily in Paris" u martua me regjisorin e filmit Charlie McDowell (38).

Lily është vajza e bateristit të famshëm Phil Collins (70), dhe seria, në të cilin ajo mori rolin kryesor, konsiderohet nga shumë njerëz si më i keqi në Netflix.

"Asnjëherë nuk kam dashur të jem dikush më shumë sesa kam dashur të jem, dhe tani jam edhe gruaja jote. Më 4 shtator 2021, ne zyrtarisht u bëmë një përgjithmonë", shkroi ajo në rrjetet sociale.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lily Collins (@lilyjcollins)

"Ajo që filloi si një përrallë tani është realiteti im i përjetshëm. Unë kurrë nuk do të jem në gjendje të përshkruaj sa magjike ishte fundjava e kaluar," shtoi ajo.

Ata filluan një lidhje dashurie në vitin 2019, dhe në vitin 2020 ata shpallën fejesën e tyre.

Sezoni i parë i serisë së Netflix "Emily in Paris" është nominuar për dy globa të artë në kategorinë e serive më të mira televizive - muzikore ose komedi. Lily Collins u nominua për aktoren kryesore më të mirë në një seri televizive, e cila nga kritikët u shpall si seri e pakuptimtë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat