Ky këngëtar do të jetë pjesë e “Big Brother VIP”

Mediale Vip

Ky këngëtar do të jetë pjesë e “Big Brother VIP”

Më: 19 shtator 2021 Në ora: 11:28
Foto ilustrim

Edhe pak javë na ndajnë nga fillimi i “Big Brother Albania VIP”, pas ndërprerjes 4-vjeçare të programit.

Ashtu sikurse u paralajmërua më herët nga moderatorja Arbana Osmani, në faqen zyrtare të “Big Brother VIP”, do zbulohen pak nga pak edhe konkurrentët.

Ndërsa shumë emra janë përfolur deri më tani si banorë të mundshëm të këtij formati “VIP”.

Së fundmi në media rozë është përfolur edhe emri i këngëtarit kosovar, Robert Berishës dhe Alberije Hadergjonajt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat