A i shkon Rovenës kjo ngjyrë e flokëve?

Mediale Vip

A i shkon Rovenës kjo ngjyrë e flokëve?

Më: 20 shtator 2021 Në ora: 08:37
Rovena

Rovena Stefa kohë pas kohë ndryshon nuancën e flokëve.

Ajo me postime të ndryshme në rrjete sociale, gjithmonë shkëlqen.

Pasi që poston gjëra të shumta për ndjekësit, shumë herë edhe është aktive me pozat e shumta.

Në këtë fotografi të fundit, Rovena me flokët që ka ndryshuar nuk shkëlqen pasi që nuk i shkojnë aq shumë për fytyre.

Sigurisht kjo ishte vetëm një zgjidhje nga ajo dhe është e kënaqur me ndryshimin e ri.

Ja shikojeni.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat