Kështu e kaloi Engjëllusha ditën dje

Mediale Vip

Kështu e kaloi Engjëllusha ditën dje

Më: 20 shtator 2021 Në ora: 08:48
Engjëllusha

Engjëllusha është njëra ndër artistet më të komentuara për jetën e saj private.

Ajo siç e dimë vjen nga një familje e njohur për të gjithë dhe ska si mos të bjer në sy për çdo gjë që ajo bënë.

Së fundmi, ajo në llogarinë e saj Instagram ka shpërndarë një fotografi me shoqët e saj duke pirë kafe dhe si duket ato po kalojnë për mrekulli.

Tani më koha e angazhimeve të shumta që ajo ka pasur po thuajse ka kalur dhe ajo tani është më e lirë të dalë me shoqërinë.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat