Tola me akuza ndaj Mikelës

Mediale Vip

Tola me akuza ndaj Mikelës

Më: 22 shtator 2021 Në ora: 19:39
Tola dhe Mikela

Tola i tha Mikelës se ajo po luan një lojë të pistë.

Në puntatën e sotme të “Përputhen” Tola dhe Mikela kanë debatuar me njëra tjetrën.

Tola ishte ajo e cila filloi të akuzonte njërën nga konkurrentet e “Përputhen” se ajo po luan një lojë të pistë dhe se po provon t`i bëjë të gjithë djemtë për vete.

Tola iu drejtua Mikelës duke i thënë:

Tola: Pas Brunos kaloi tek Argjendi ndërsa tani tek Albi

Mikela: Unë me Albin kemi pasur shikime dhe komunikim vetëm këtu asgjë më shumë.

Tola: Po jashtë, foto, puthej e përqafime?

Mikela: Në momentin kur unë pi cigare dhe ai vjen e më përqafon, normalisht se edhe unë. Të njëjtën gjë ke bërë dhe ti me djemtë e tjerë.

Ndërsa Mikela vazhdoi duke i thënë se ajo ndihet e frikësuar nga Mikela se ndoshta do ta bëjë Albin për vete, gjë kjo që u mohua nga Tola.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat