Ylli i Harry Potter rrëzohet në fushën e golfit

Mediale Vip

Ylli i Harry Potter rrëzohet në fushën e golfit

Më: 24 shtator 2021 Në ora: 08:10
Tom Felton

Ylli i Harry Potter, Tom Felton u largua nga një fushë golfi në Wisconsin pasi u rrëzua.

Aktori, i cili mbushi 34 vjet të mërkurën, përjetoi një ‘incident mjekësor’ dhe u dërgua në një spital lokal për trajtim.

Fotografia të cilën mund ta shihni më poshtë, tregon Felton me vetëdije, por më pas është vendosur në një karrocë.

Felton është i mirënjohur për rolin e rivalit të Harry Potter, Draco Malfoy në ekskluzivitetin e filmit.

Një lojtar golfi, Felton po përfaqësonte Evropën së bashku me ish-lojtarin profesionist të hokeit mbi akull Teemu Selanne, nga Finlanda, në turneun e famshëm në Whistling Straits.

Ata po luanin kundër kapitenit olimpik amerikan të hokeit 1980, Mike Eurzione dhe patinatorit olimpik të shpejtësisë, Dan Jansen.

Nuk ka ende detaje rreth gjendjes së tij, shkruan BBC.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat