“Është i vogël”/ Semi dhe Donaldi komentojnë Arditin

Mediale Vip

“Është i vogël”/ Semi dhe Donaldi komentojnë Arditin

Më: 17 tetor 2021 Në ora: 15:53
Donaldi

Arditi ështe njëri nga banorët që ka nxitur shumë konflikt dhe debate brenda shtëpisë.

Së fundmi, banorët kanë ironizuar dhe komentuar pafund edhe marrëdhënien e tij me Beniadën, për të cilën këngëtari shpalli publikisht gadishmërinë për diçka më tepër sesa miqësi.

Ky veprim ështe akuzuar nga banorët si jo i vërtëtë që ka si qëllim rritjen e vëmendjes nga publiku.

Donaldi, me humorin e tij karakteristik, ka komentuar disa sjellje të Arditit, ndër të tjera edhe qëndrimim dhe fjetjen vetëm me të mbathura.

“Është i vogël dhe nuk di se çfarë ben. S’ka logjikë të flesh me të mbathura kur në krevat ke edhe Beniadën.  Nuk mund të rrimë të gjithë siç kemi dëshirë”,- i tha Semi-Donaldit.

*Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listen e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat