Ariana tregon disa pamje të shtëpisë

Mediale Vip

Ariana tregon disa pamje të shtëpisë

Më: 20 tetor 2021 Në ora: 22:54
Ariana

Ariana Fejzullahu mbetët një emër i dalluar në shumë aspekte.

Me përkushtimin e madh që ka tek vetja, në çdo kohë duket perfekte dhe ua kalon të gjitha femrave.

Në këtë imazh të fundit, ajo shfaqet më ndryshe duke mos ekspozuar vetën por ambientin e shtëpisë ku jeton.

Çdo detaj duket perfekt në këtë hapësirë, për më shumë shikojeni.

Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat