Kështu kënaqet Sara me vajzën e saj

Mediale Vip

Kështu kënaqet Sara me vajzën e saj

Më: 21 tetor 2021 Në ora: 15:41
Sara me vajzen

Sara tashmë shumicën e imazheve e publikon pranë vajzës së saj.

Duke qenë tejet e lumtur me Poemën, çdo fotografi e saj reflekton me pozitivitet.

Secilin moment që ndan me ndjekësit e saj, gruaja e Ledrit shfaq momentet e mira me familjen.

Edhe sot, në një selfie në veturë nënë e bijë shihen duke u kënaqur mes veti.

Aty mungon Ledri.

Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat