Adriana Matoshi vjen me stil të veçantë

Mediale Vip

Adriana Matoshi vjen me stil të veçantë

Më: 21 tetor 2021 Në ora: 21:31
Adriana Matoshi

Deputetja ka zgjedhur të luajë rolin e modeles.

Kjo mund të vërtetohet me postimin e saj të fundit në Instagram.

E veshur me shumë stil me veshje disa ngjyrëshe, deputetja e Kuvendit të Kosovës ka pozuar diku në rrugë.

“Blu është ngjyra e paqes”, ka shkruar në përshkrimin e postimit e cila mori komente të shumta pozitive për pozat.

Ndryshe, Adriana Matoshi po shihet e pranishme në seanca të Kuvendit, mirëpo rrallë po e merr fjalën.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat