Violeta Kajtazi rregullohet si nuse

Mediale Vip

Violeta Kajtazi rregullohet si nuse

Më: 22 tetor 2021 Në ora: 15:47
Violeta Kajtazi

Violeta Kajtazi vërehet shumë herë që i preferon veshjet tradicionale.

Në çdo kohë ajo pozon pranë ndjekësve me poza të shumta, duke shkëlqyer me rregullimet që bën.

Imazhi i fundit i saj është publikuar para pak minuatve, ku ajo shkëlqen me veshjen perfekte dhe rregullimin në fytyrë.

Edhe pse në moshë, shikojeni sa bukur duket.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat