Reperja e njohur ndryshon tërësisht pamjen

Mediale Vip

Reperja e njohur ndryshon tërësisht pamjen

Më: 24 tetor 2021 Në ora: 14:16
Rina Balaj

Reperja e njohur Rina Balaj është kthyer në një prej këngëtareve më të përfolura dhe të komentuara të momentit.

Së fundmi ajo ka vendosur të suprizojë ndjekësit duke postuar një foto me një pamje komplet tjetër.

Ajo shihet me flokë bionde dhe të gjata, ndërsa është e veshur me ngjyra bardhë dhe zi.

“Duke bërë kontakt me sy me ty 27.10”, ka shkruar Rina në mbishkrimin e fotove në të cilat janë komentuar pafund.

Kujtojmë se këngëtarja prej ditësh ka paralajmëruar këngën e re “Aver” që pritet të lansohet javën e ardhshme. Projekti i saj i fundit është “Addiction” që ka arritur të grumbullojë mbi 3.5 milionë klikime në YouTube deri tani

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by balerina (@isyourgirlrina)

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat