Fero publikon këngën e re, protagoniste në klip Arbenita

Mediale Vip

Fero publikon këngën e re, protagoniste në klip Arbenita

Më: 25 tetor 2021 Në ora: 23:56
Fero dhe Arbenita

Reperi nga Gjilani, Fero, është rikthyer me projekt të ri muzikor pas një kohe të gjatë.

Artisti sot (e hënë) ka publikuar këngën e re të titulluar “Bella” që i dedikohet bashkëshortes së tij, modeles Arbenita Ismajli.

Duke qenë se është bërë një projekt vetëm për të, ajo ka qenë edhe protagoniste kryesore në videoklip.

Çifti shfaqen në skena atraktive duke treguar dashurinë e madhe që ndjejnë për njëri-tjetrin.

Teksti është shkruar nga vet reperi, kurse për producimin u përkujdes Lorikm (Vn Entertainment).

Për ‘beat’-in është përkujdesur M.O.B dhe miksimi e masterizimi u bë po ashtu nga Lorik M.

Videoja u realizua nga produksioni i njohur, “Gent Films”.

Klipi siç duket u realizua kur dyshja po shijonin pushimet e verës në Mal të Zi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat