Njihuni me shoqen e ngushtë të Leonora Jakupit

Mediale Vip

Njihuni me shoqen e ngushtë të Leonora Jakupit

Më: 26 tetor 2021 Në ora: 21:36
Leonora

Të gjithë e dijnë se këngëtarja e njohur, Leonora Jakupi ka shumë shoqëri në estradë dhe jo vetëm.

Ajo, ka shoqe këngëtare, prezantuese, politikane dhe të gjitha e duan për atë që është.

Leonora Jakupi megjjthatë e ka një shoqe shpirti, të ciles edhe ja ka uruar ditëlindjen, e ajo është Valbona.

Leonora Jakupi tash është në të 40-tat e saj, ende beqare dhe në top formë, për çka edhe komentohet përditë në rrjet dhe në median rozë.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat