Ju pëlqen ky ndryshim i Mimozës?

Mediale Vip

Ju pëlqen ky ndryshim i Mimozës?

Më: 27 tetor 2021 Në ora: 20:18
Mimoza Mustafa

Mimoza Mustafa është një këngëtare e njohur në skenën muzikore.

Në shumë raste kalon në lajm, duke u komentuar për paraqitjet fizike.

Këtë herë, në fotografinë që ka publikuar vërehet ndryshimi i madh që ka bërë dhe nuk njihet që është e njejta.

Me këtë paraqitje, ajo duket si vajzë e re.

Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat