Ledri dhe Bardhi publikojnë këngën e re “Copë copë”

Mediale Vip

Ledri dhe Bardhi publikojnë këngën e re “Copë copë”

Më: 9 nëntor 2021 Në ora: 20:52
Bardhi dhe Ledri

Dy reperët e njohur të estradës, Ledri Vula dhe Bardhi, kanë publikuar së fundmi bashkëpunimin e tyre më të ri.

“Copë copë” titullohet kënga e re e dyshes, e cila është ritmike e zhanrit hip-hop.

Muzika është punuar nga producenti Çelik Lipa, gjersa tekstin e kanë shkruar vet reperët, secili pjesën e tyre përkatëse.

Kënga është publikuar në YouTube vetëm në versionin audio me tekst, gjersa nuk është bërë e ditur nga reperët nëse kanë ndër mend që t’ia realizojnë edhe klipin.

“Copë copë” është vetëm një nga këngët e albumit më të ri të Bardhit, “Trëndafila”, i cili u publikua i plotë të martën.

Albumi “Trëndafila” ka plot 20 këngë, 18 prej të cilave janë bashkëpunime.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat