Learta e paska bërë trupin si modele pasarele

Mediale Vip

Learta e paska bërë trupin si modele pasarele

Më: 12 nëntor 2021 Në ora: 22:05
Learta

Reja e këngëtares së njohur Shyhrete Behluli, Learta, një kohë ishte mes personave më të përfolur në median rozë.

Buja e bukuroshes u shua pas disa vitesh, ani pse ajo sërish është mjaftë aktive në rrjete sociale.

Learta, ditët e fundit ka pasur mjaftë postime familjare dhe të këndshme, kryesisht me fëmijët e saj.

E, ndoshta ju ka ikur edhe kjo foto e Leartes, ku shihet se ajo e ka bërë trupin tamam si modele.

A po ju duket kështu?

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat