Surprizon Olta Gixhari, bën ndryshimin drastik

Mediale Vip

Surprizon Olta Gixhari, bën ndryshimin drastik

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 20:11
Olta Gixhari

Përveçse një ndër aktoret më të mira shqiptare, Olta Gixhari është një ndër femrat më joshëse të showbizzit.

Aktorja vihet shpesh në qendër të vëmendjes dhe jo rrallëherë komentohet për pozat e saj provokuese. Mirëpo, këtë herë Olta ka bërë një ndryshim në look.

Gixhari ka qenë gjithmonë besnike e flokëve bionde por kësaj radhe është shfaqur si brune.

Për më tepër ka prerë edhe baluke dhe duket shumë bukur me stilin e ri. Kujtojmë që aktorja jeton prej kohësh në Spanjë me partnerin e saj, me të cilin ka dhe një djalë.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat