O axha Sabri, a po m’pranon për nuse të nipit

Mediale Vip

O axha Sabri, a po m’pranon për nuse të nipit

Më: 2 dhjetor 2021 Në ora: 22:47
Sabri Fejzullahu

Këngëtari i njohur dhe i shumë dashur për publikun, Sabri Fejzullahu, shpesh ndanë imazhe edhe të familjarëve të tij.

Së fundi, artisti ka postuar një fotografi të nipit të tij, Rinorit, i djalit të madhë të këngëtarit, Armend Fejzullahu.

Artisti ka marë një ofertë të çuditshme së fundi nga një ndjekse e tij në Instagram.

Në imazhin ku është nipi i tij një fanse, vajzë, ka komentuar duke i kërkuar të bëhet nusja e nipi të tij, Rinorit.

“O axha Sabri, a po m’ pranon për nuse të nipit”, ka qenë komenti i saj ku ka trguar pëlqim ndaj nipit të Sabriut.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat