Beatrix Ramosaj i kërkon falje publike Bora Zemanit

Mediale Vip

Beatrix Ramosaj i kërkon falje publike Bora Zemanit

Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 22:52
Beatrix Ramosaj

Këngëtarja befasoi publikun.

Beatrix Ramosaj po qëndron në dhomën e rrëfimit e cila po pyetet nga moderatorja, Arbana Osmani.

Ndërkohë, ajo shprehu ndjenjat ndaj Donaldit megjithatë i kërkoi falje pyublike Bora Zemanit.

“I kërkoj falje publike Borës”, tha Beatrix e cila shprehej se ndihej në faj për veprimet e saj.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat