Valon Shehu sqaron të vërtetën e lidhjes së supozuar me Einxhel

Mediale Vip

Valon Shehu sqaron të vërtetën e lidhjes së supozuar me Einxhel

Më: 4 dhjetor 2021 Në ora: 11:30
Einxhel dhe Valon Shehu

Këngetari Valon Shehu u bë pjesë e shtëpisë së “Big Brother VIP” javën që shkoi por aventura e tij përfundoi shumë shpejt dhe dje u eleminua.

egjithatë që prej hyrjes së tij në shtëpi, është përfolur se ka qenë në një lidhje 6-vjeçare me Einxhel.

E vërteta ama është ndryshe.

Mbrëmjen e djeshme pas eleminimit Valoni u pyet për këtë lajm dhe vetë ai i mohoi kategorikisht zërat duke thënë se me Einxhel u takua për herë të parë në “Big Brother” dhe jashtë nuk kanë patur asnjëherë kontakte.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat