Vajzat “zihen” për Klaudion: Ta provojmë…! Donaldi e këshillon: Mos prano…

Mediale Vip

Vajzat “zihen” për Klaudion: Ta provojmë…! Donaldi e këshillon: Mos prano…

Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 00:55
Klaudio

Claudio është konkurrenti më i ri në shtëpinë e “Big Brother VIP”, që sapo hyri tërhoqi vëmendjen me pamjen fizike.

Që në ditët e para, vajzat filluan të flirtojnë me të dhe në veçanti Antonela. Bisedën e saj me Claudion në lavanteri, banorët e tjerë e komentuan si siklet dhe emocione për Antonelën.

Einxhel tha sot gjatë spektaklit se do të bëjnë disa ‘date’ (takime romantike) me sërfistin, për të parë nëse kanë pëlqim për të. Ndërsa sipas Donaldit, asnjë nga vajzat nuk ka interes serioz për Claudion.

Ai i thotë vajzave “kot bëni”, ndërsa Claudios “mos prano asnjë”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat