Leonora Jakupi e ka gati albumin

Mediale Vip

Leonora Jakupi e ka gati albumin

Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 22:33
Leonora Jakupi

Këngëtarja e njohur, Leonora Jakupi, ka bërë të ditur se ka gati albumin e saj të ri.

Ky mini-album, siç e quan vetë këngëtarja, pritet të publikohet të premten, më 10 dhjetor.

Pjesë e këtij albumi do të jenë pesë këngë.

Ndërkaq këngëtarja pati edhe falënderime për bashkëpunëtorët e saj, që kanë mundësuar në realizimin e këtij albumi.

Ajo përmes një postimi në Instagram i falënderoi këngëtarët e njohur, Armend e Aida Rexhepagiqi, me të cilët këngëtarja e kishte punuar edhe albumin e saj të parë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat