Sarah dhe Dj Pm romantike pranë njëri-tjetrit

Mediale Vip

Sarah dhe Dj Pm romantike pranë njëri-tjetrit

Më: 8 janar 2022 Në ora: 08:42
Dj Pm dhe Sarah

Sarah dhe Dj Pm po vazhdojnë lidhjen e tyre romantike edhe jashtë shtëpisë së “Big Brother Vip”.

Pm është duke qëndruar në Shqipëri i angazhuar në koncerte të ndryshme, teksa prezenca e Sarës është kudo.

Së fundmi, çifti kanë publikuar një video duke shkëmbyer një puthje.

Të dy janë shumë të preferuar nga publiku dhe komentet për çiftin nuk mungojnë.

Image
Sarah dhe Dj Pm
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat