‘Nota për tu vlerësuar në aktrim’, Beniada ‘ironizon’ Ilirin

Mediale Vip

‘Nota për tu vlerësuar në aktrim’, Beniada ‘ironizon’ Ilirin

Më: 10 janar 2022 Në ora: 11:39
Banorët e Big Brother

Iliri kohëve të fundit po ironizohet nga të gjithë banorët.

Që nga dalja e Sabianit, Iliri është distancuar me të gjithë.

E tash ai po sulmohet pothuajse nga të gjithë banorët.

Së fundi është ironizuar nga Monika, por radha erdhi edhe tek Beniada e cila nuk la pa ‘thumbuar’ Ilirin.

Iliri për një moment tha se aktorllikun e ka lënë në dorën e tjetër kujt, dhe kaq mjaftoi që Beniada të lëshoj fjalë.

Beniada i tha Ilirit se duhet vlersuar për aktrimin e tij rreth mërzitjes dhe të dashuruarit.

Iliri në anën tjetër ia ktheu asaj: Rrofsh që t’i mi vlerson.

Ironizimet brenda shtëpisë së BBV-së janë të pashmangshme.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat