Fifit pas daljes nga “Big Brother VIP” i hiqet ky problem

Mediale Vip

Fifit pas daljes nga “Big Brother VIP” i hiqet ky problem

Më: 21 janar 2022 Në ora: 21:13
Fifi

Dikur këngëtarja Filloreta Raçi-Fifi, nuk shfaqej në asnjë vend e pa grimuar dhe gjithmonë ishte e rregulluar deri në detaje.

Por, kur u bë pjesë e shout real, gjërat ndryshuan kahje dhe ajo shfaqej shumë shpesh natyrale, ashtu siç edhe është në të vërtet.

“Big Brother VIP Albania”, e njoftoj publikun me fytyrë ne vërtet të Fifit dhe më tutje këngëtarja është shfaqur gjatë gjjthë kohës e pa grimuar.

Pra, bile per diçka Fifi ja pa hajrin pjesmarrjes në “BBV”.

Image
Fifi
Image
Fifi
Image
Fifi
 
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat