Çfarë tha Beatrix pas eliminimit: Më frikëson...

Mediale Vip

Çfarë tha Beatrix pas eliminimit: Më frikëson...

Më: 22 janar 2022 Në ora: 08:08
Arbana, Beatrix Ramosaj

Mbrëmjen e djeshme la përfundimisht shtëpinë e “Big Brother VIP”, Beatrix Ramosaj. Kjo e fundit nuk pati biletë kthimi, e si pasojë u eliminua përfundimisht.

Sapo ajo arriti në studion e spektaklit, Arbana Osmani i tha se vuri re trishtim në sytë e saj dhe e pyeti çfarë e shqetëson. Trixa u përgjigj se e frikëson përshtatja me botën jashtë.

Biseda në studio:

Arbana: Çfarë të shqetëson?

Trixa: Përshtatja që do kem jashtë

Arbana: Frika për botën e jashtme? Si mendon se do jetë reagimi i publikut?

Trixa: Banorët e rinj kur kanë ardhur më kanë parë si gjynah. Sara më tha se jashtë nuk shiheni kështu si brenda ti dhe Donaldi.

Arbana: Ti beson në ndjenjat e tua ndaj Donaldit?

Trixa: Po

Arbana: Po në ndjenjat e tij ndaj teje?

Trixa: Po…Po

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat