Arjola flet për Monikën me Einxhel: I lëshon gjërat…

Mediale Vip

Arjola flet për Monikën me Einxhel: I lëshon gjërat…

Më: 27 janar 2022 Në ora: 08:42
Einxhel dhe Arjola

Einxhel dhe Arjola kanë ndarë mbrëmjen e djeshme një bisedë lidhur me sjelljet e Monikës në shtëpi.

“Nga gjithë gjërat që pashë, aty ngeca”, u shpreh Einxhel duke treguar pakënqësitë e saj për Monikën.

“I lëshon gjërat, shumë herë e kam shtrënguar”, është shprehur Arjola e cila ka pranuar se disa herë është përpjekur ta stepë në momente të caktuara.

Dëshirat e djeshme të banorëve se me kë do donin të shkonin në finale kanë sjellë shumë diskutime dhe përplasje mes banorëve.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat