Detaje nga jeta përrallore e Georgina Rodriguez!

Mediale Vip

Detaje nga jeta përrallore e Georgina Rodriguez!

Më: 27 janar 2022 Në ora: 10:22
Gorgina Rodriguez dhe Cristiano Ronaldo

Gorgina Rodriguez është njëra nga femrat më të ndjekura në rrjetet sociale, kjo falë bashkëshortit të saj, Cristiano Ronaldo.

Është gati për t’u transmetuar dokumentari nga ajo. “Soy Georgina” përbëhet nga gjashtë kapituj, të cilët zgjasin rreth 45 minuta.

Në këtë dokumentar, ajo ka zbuluar detaje të shumta nga jeta e saj personale, duke rrëfyer edhe momentin e njohjes me CR7.

Ajo thotë se i është dashur kohë për t’u mësuar me stilin e jetës së pasur, .  me mallëngjim thotë se kur shkonte në shtëpinë e tij, humbte rrugën sa herë shkonte të merrte ujë në kuzhinë.

“Herën e parë që shkova në shtëpinë e Cristianos, humbisja sa herë shkoja në kuzhinë për ujë. Ndonjëherë më merrte gjysmë ore të kthehesha nga dhoma e ndenjes, sepse nuk e dija rrugën. Ishte kaq i madh. Që fëmijë, isha mësuar të jetoja në apartamente të vogla. Pas gjysmë viti, kuptova se ku ishte gjithçka“.

“Nga shitja e artikujve luksoz kalova te veshja e tyre në tapetin e kuq. Unë kam miliona ndjekës dhe jam gruaja e mashkullit më të ndjekur në botë”, tha me krenari Georgina.

Georgina është ndoshta më e pasionuara për të diskutuar veshjet e saj të veshjeve, këpucëve dhe çantave të stilistëve.

“E dua Hermesin, e dua Gucci-n, e dua Pradën. Është kaq femërore. Unë e dua Louis Vuitton. Unë e dua Decathlon! Unë e dua Nike. I dua të gjitha markat. Unë kam një stil shumë unik. Ata janë përpjekur të ndryshojnë stilin tim shumë herë, por nëse nuk ndihem si vetvetja, nuk e vesh atë. Nuk dua të dal e pasigurt”.

Ajo shtoi: “Unë nuk e konsideroj veten një fenomen, por e konsideroj veten një grua me fat, sepse e di se çfarë është të mos kesh asgjë dhe e di se çfarë është të kesh gjithçka. Kur isha e vogël, ëndërroja të kisha një familje të mrekullueshme, të ndërtoja një shtëpi. Dikur ëndërroja një Princ simpatik pranë meje. Dhe tani kam një, me fëmijë të mrekullueshëm që më japin kaq shumë dashuri. Dhe po, mund të them, ‘Ëndrrat bëhen realitet“, përfundoi ajo.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat