Bebe Rexha publikon foto me të dashurin

Mediale Vip

Bebe Rexha publikon foto me të dashurin

Më: 6 shkurt 2022 Në ora: 00:17
Bebe Rexha me të dashurin e saj

Bebe Rexha kohë më parë konfirmoi se ajo është në një romancë të re me kinematografin Keyan Safyari ndërsa të dy u fotografuan duke u puthur.

Së fundmi, postimi i ri i Bebes erdhi si një befasi e këndshme për ndjekësit e saj meqenëse më parë ajo kishte deklaruar se po distancohet nga rrjetet sociale për mirëqenien e saj mendore.

Artistja me famë botërore, si rrallëherë, përveç imazheve të vetes së saj, kishte përfshirë edhe shoqërinë, vëllain dhe të dashurin e saj.

Diku në një tjetër fotografi, Bebe u shfaq duke pozuar në prehrin e të dashurit, Keyan Safyari.

Kush është i dashuri i ri i Bebe Rexhës?

Keyan Safyari diplomoi në Prodhimin e Filmit nga Universiteti Shtetëror i Kalifornisë Northridge, megjithëse është e paqartë se në cilin vit ai përfundoi shkollën.

Ai studioi kinematografi dhe regji përpara se të hynte në industrinë e filmit, ku ai punoi në efekte vizuale dhe redaktim. Më vonë, ai punoi si drejtor i fotografisë për filma të shkurtër, shfaqje, reklama dhe video muzikore.

Keyan gjithashtu themeloi Moving Images Entertainment Inc., një “kompani globale filmi, televizioni dhe prodhimi komercial dhe shërbimesh prodhimi” me bazë në Los Angeles.

Sipas bios së tij në Instagram – faqja e tij është private – kineasti është një lojtar hokej. Fatkeqësisht, është e paqartë në çfarë cilësie luan, qoftë rastësor apo nëse merr pjesë në një ligë rekreative në Los Angeles.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat