Urimi i Arbanës për ditëlindjen e Jonit na bëri të gjithëve ziliqarë

Mediale Vip

Urimi i Arbanës për ditëlindjen e Jonit na bëri të gjithëve ziliqarë

Më: 9 mars 2022 Në ora: 16:29
Arbana Osmani

Arbana Osmani ka uruar ditën e sotme djalin e saj të madh Jonin, i cili feston ditëlindjen. Arbana ka publikuar në profilin e saj zyrtar të Instagramit disa fotografi që tregojnë çdo vit që nga dita kur Joli lindi, me një dedikim mjaft special.

“Dita me e bukur e jetes sime ka qene kur linde ti o Joni❤️ Dhe cdo ditë pas saj akoma me e bukur me ty; Je lumturia ime dhe shpirti më i pastër që ekziston; Gëzuar ditëlindjen travel buddy, can’t wait to show you the world❤️ Mama”, ka shkruar moderatorja.

Ajo që bie në sy është se që në muajt e parë që ka ardhur në jetë, vogëlushi ka vizituar shtete, qytete, plazhe, male apo destinacionet më të lakmuara dhe më të dëshiruara nga të gjithë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)

Së fundmi Arbana dhe Eduarti pushuan në Maldive bashkë me dy fëmijët.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat