Dagz dhe Einxhel kanë arritur deri te planet për fëmijë

Mediale Vip

Dagz dhe Einxhel kanë arritur deri te planet për fëmijë

Më: 24 mars 2022 Në ora: 08:31
Einxhel Shkira dhe Dj Dagz

Të ftuarit e radhës në “Natën me Aulonën”, ishin çifti Einxhel dhe Dagz. Ata folën për lidhjen e tyre dhe gjithë çfarë po jetojnë që nga dalja prej shtëpisë së BBV.

Ndër të tjera u fol dhe për prindërimin, ku Dagz u shpreh i bindur se do të ishte një baba shembullor.

“Një bab i mirë do jem, sigurtë”, tha ai.

Ndërsa për takimin me familjarët e partnerit të saj, Einxhel tregoi se i ka takuar në Prishtinë. Ajo foli për Aurorën që e përshkruan si kunatën perfekte.

“Aurora është një vajzë inteligjente, një vajzë shumë e përgatitur, e kulturuar, me bagazh, me botëkuptim shumë të madh, mendjehapur. Përtej faktit që është motra e këtij, është një person që unë do kisha dashur ta kisha mikeshë edhe nëse s’do kishte qenë motra e Dagz”, tha Einxhel.

Po për prindërit? Dagz ka takuar të atin e Einxhel, ndërsa moderatorja tha se prindërit e Dagz i janë dukur si njerëz të cilët i ka njohur prej kohësh.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat